»تازه ترین‌ها
پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری دانشگاه گیلان
پیام تبریک مسئول نهاد به مناسبت دوره جدید ریاست آقای دکتر رضی

پیام تبریک مسئول نهاد به مناسبت دوره جدید ریاست آقای دکتر رضی

به گزارش گروه رسانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، حجت الاسلام بصیری مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه گیلان، با صدور پیامی آغاز دوره جدید ریاست جناب آقای دکتر رضی را به وی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر رضی
ریاست محترم دانشگاه گیلان

سلام علیکم

ابقاء مجدد جنابعالی بر ریاست دانشگاه گیلان را صمیمانه تبریک عرض می نمایم و توفیقات روزافزون شما را در اتقای علمی و فرهنگی دانشگاه در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان خواهانم.

 

شایان ذکر است دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری چند روز پیش در حکمی، دکتر احمد رضی را به مدت چهار سال در سمت “ریاست دانشگاه گیلان” ابقاء کرد.متن حکم انتصاب دکتر رضی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر احمد رضی
با سلام؛
ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و براساس تبصره ۱ ماده ۴ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای به مدت چهار سال به ریاست دانشگاه گیلان منصوب می شوید.
امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.
انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی و فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “پیام تبریک مسئول نهاد به مناسبت دوره جدید ریاست آقای دکتر رضی”

قالب وردپرس