»تازه ترین‌ها
پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری دانشگاه گیلان
خلاصه گزارش برگزاری ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گیلان

خلاصه گزارش برگزاری ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گیلان

برنامه های آموزشی و فرهنگی طرح ضیافت اندیشه۲ پایان یافت.

برنامه های آموزشی و فرهنگی طرح ضیافت اندیشه ۲ روز جمعه ۲۴ شهریور با حضور اعضای هیأت علمی در گلزار شهدای جنگ تحمیلی واقع در تازه آباد رشت و با برگزاری محفل انس با قرآن کریم پایان یافت.
برنامه های آموزشی طرح ضیافت اندیشه با موضوع معرفت شناسی اسلامی و طی دو دوره معرفتی با عناوین «سبک زندگی» و «معرفت شناسی (سطح ۲)» و در قالب چهار گروه طی روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، بیست و یکم تا بیست و چهارم شهریور ماه و در مدت ۱۶ ساعت، برگزار شد.
دکتر عبدالعظیم کریمی مدرس دوره «سبک زندگی» و دکتر یوسف دانشور، مدرس دوره «معرفت شناسی (سطح ۲)» طی برگزاری دوره به ارائه مباحث مرتبط در قالب سرفصل های تدوین شده توسط مرکز هم اندیشی پرداختند.
پس از اتمام آخرین جلسه دوره، شرکت کنندگان برای ادای احترام به شهدای جنگ تحمیلی بر مزارشان در تازه آباد رشت حضور یافتند.
محفل انس با قرآن کریم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط دکتر مهدی هدایتی عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان آغاز شد. در ادامه مراسم ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی بصیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، از تیم اجرایی برنامه و اعضای هیأت علمی شرکت کننده تشکر نمود. این مراسم با مداحی و نثار گل توسط اعضای هیأت علمی بر مزار شهدا و غبار روبی به پایان رسید.

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “خلاصه گزارش برگزاری ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه گیلان”

قالب وردپرس