خانه » اخبار » جلسه مسئول نهاد رهبری با هیات رئیسه ی دانشکده تربیت بدنی

جلسه مسئول نهاد رهبری با هیات رئیسه ی دانشکده تربیت بدنی

حجت الاسلام والمسلمین بصیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به همراه حجت الاسلام والمسلمین رنجبر، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز رشت و آقای فضلی مدیر اجرایی نهاد رهبری ضمن حضور در دانشکده ی تربیت بدنی دانشگاه گیلان و بازدید از نمازخانه ی دانشکده در جلسه ی هیات رئیسه این دانشکده شرکت کردند.

در ابتدای این نشست آقای دکتر همتی نژاد معاون آموزشی دانشکده تربیت بدنی ضمن سلام و خیر مقدم  و عذرخواهی جهت غیبت رئیس دانشکده به واسطه ی حضور در جلسه استانداری، نکاتی را پیرامون مسائل فرهنگی دانشکده تربیت بدنی بیان داشتند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین بصیری با سلام و قدردانی گفتند که نهاد علاقه مند است تا نظرات اساتید را بشنود و در برنامه ریزی ها استفاده نماید. هم چنین با بیان اینکه دفتر نهاد گیلان به صورت راهبر اداره می شود افزودند که باید به صورت علمی نیاز های فرهنگی ، سیاسی بررسی شود و انجام کارها نیز توسط خود اساتید و تشکل های دانشجویی انجام شود. یکی از برنامه های نهاد هم اندیشی اساتید است که تا کنون دو جلسه به صورت دانشکده ای توسط دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه انجام شده است. ایشان ضمن معرفی حاج آقا رنجبر به عنوان مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفتند: حوزه دانشگاهیان می خواد جوانان دانشجو را در شرایط امروزی با تربیت اسلامی رشد دهد.

حجت الاسلام والمسامین رنجبر نیز با بیان این نکته که علاوه بر حوزه علوم اسلامی عهده دار ستاد اقامه نماز هم هستند گفتند: برای ترویج فرهنگ نماز در دانشگاه از اساتید محترم خواهشمندیم که در نماز جماعت شرکت نماییند. ایشان با بیان این که ح.زه علوم اسلامی دانشگاهیان طرح جدیدی است و هدف آن تربیت دانشجو و تحقق دانشگاه اسلامی و رسیدن به تمدن اسلامی است افزود: در کنار حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، هسته های علمی با جهت دهی خاص و با هدف اسلامی شدن دانشگاه و تولید علم تشکیل خواهد شد.

در ادامه تعدادی از حاضرین در جلسه به بیان نظرات خود درباره ی مسائل و مشکلات فرهنگی و دینی دانشکده پرداختند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme