»تازه ترین‌ها
پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری دانشگاه گیلان
ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اواخر آذرماه انجام خواهد شد

ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اواخر آذرماه انجام خواهد شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان درباره زمان ثبت نام شانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات گفت: ثبت نام شانزدهمین دوره از اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اواخر آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می شود و بعد از انجام قرعه کشی، اعزام ها از اول بهمن ماه شروع و تا آخر فروردین ماه سال ٩۶ ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: هنوز میزان ظرفیت شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان مشخص نیست، ولی تلاش می کنیم که کاهشی نسبت به دوره قبل نداشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی اظهار داشت: در نظر داریم تا دانشجویانی که خواهان برنامه ریزی ازدواج در نجف و کربلا هستند را در شانزدهمین دوره اعزام ها بدون انجام قرعه کشی به عتبات اعزام کنیم، البته برای گروه های دانشجویان دختر مجرد، دانشجویان پسر مجرد، متاهلین، اساتید و کارمندان قرعه کشی صورت می گیرد.

گفتنی است، در پانزدهمین دوره اعزام های دانشگاهیان به عتبات عالیات در مجموع ۱۸ هزار دانشجو در قالب ۴۴۲ کاروان به عتبات اعزام شدند

نظر بدهید!!!

یک دیدگاه برای “ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اواخر آذرماه انجام خواهد شد”

  1. سید محمد حسین میرابوطالبی

    لطفا مبلغ هزینه اساتید ومقاصد را هم اعلام نمایید.فی المثل سامرا و..

قالب وردپرس